PRZEGLĄD

 Chirurgiczna korekcja powiek

  90 - 120min

  od 6000 PLN

PLACÓWKI, W KTÓRYCH WYKONYWANY JEST ZABIEG

CO DAJE BLEFAROPLASTYKA?

Plastyka powiek zwana inaczej blefaroplastyką jest zabiegiem chirurgicznym polegającym na usunięciu nadmiaru skóry wraz z tkanką tłuszczową z powiek. W skład zabiegu wchodzi korekcja opadającej powieki (w przypadku powiek górnych) oraz usunięcie worków pod oczami (w przypadku powiek dolnych). Zabieg wykonuje się w celach estetycznych, gdyż zbyt wiotka skóra na powiekach i widoczne worki pod oczami są oznaką zmęczenia i starzenia się organizmu. Korekcje powiek wykonuje się również w celach zdrowotnych. Zbyt mocno opadające powieki mogą, doprowadzić do ograniczenia pola widzenia co powoduje, dyskomfort w codziennym funkcjonowaniu.

PRZED ZABIEGIEM

Zabieg chirurgicznej korekcji powiek poprzedzony jest konsultacją lekarską, podczas której lekarz szczegółowo omawia przebieg zabiegu i zleca wykonanie badań, aby ocenić stan zdrowia pacjenta.

PO ZABIEGU

Pełna rekonwalescencja po zabiegu trwa zazwyczaj około dwóch, do trzech miesięcy. W tym czasie zaleceniem od lekarza jest unikanie wysiłku fizycznego, a także ekspozycji powiek na słońce. Po dwóch- trzech tygodniach znika obrzęk pooperacyjny. Po 7-10 dniach od wykonania zabiegu możliwe jest usunięcie szwów.

DLA KOGO JEST BLEFAROPLASTYKA?

Zabieg ten przeznaczony jest dla osób zmagającymi się z: opuchniętymi powiekami, przepuklinami tłuszczowymi, nadmiarem skóry, opadającymi powiekami, workami pod oczami czy z ograniczonym polem widzenia.

BLEFAROPLASTYKA
Obszar ciała Cena
Konsultacja 400 PLN
Korekcja powiek górnych z resekcją przepuklin tłuszczowych 6000 PLN
Korekcja powiek dolnych z transpozycją przepuklin tłuszczowych 8000 - 10000 PLN
Korekcja powiek dolnych z przeszczepem tkanki tłuszczowej 10000 PLN

TECHNOLOGIA

Blefaroplastyka jest zabiegiem chirurgicznym polegającym na usunięciu nadmiaru skóry oraz tkanki tłuszczowej z powiek.

Blefaroplastyka wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym. Pacjent może opuścić klinikę tego samego dnia po zabiegu. Pierwszym etapem jest precyzyjne oznaczenie fragmentów skóry, którą należy wyciąć. Cięcia prowadzone są w naturalnych załamaniach powiek górnych oraz bezpośrednio pod rzęsami powiek dolnych. Dzięki temu blizny znajdują się w miejscach niedostrzegalnych przy otwartych oczach.


Wypełnij formularz, a my niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Nasz kosmetolog czeka na Ciebie w naszej Klinice i pomoże Ci w doborze odpowiedniego zabiegu dla Twoich potrzeb.

KONSULTACJA

TOP