PRZEGLĄD

 Chirurgiczny lifting twarzy

  3 - 6 godzin

  od 7000 PLN

PLACÓWKI, W KTÓRYCH WYKONYWANY JEST ZABIEG

CO DAJE FACE LIFTING?

Zabieg Face lifting to nic innego jak pozbycie się nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej w okolicach twarzy i przywrócenie jej napięcia i młodego, witalnego wyglądu. Wraz z biegiem czasu na naszej skórze pojawiają się zmarszczki, skóra traci jędrność i w wyniku działania grawitacji owal twarzy zaczyna nam opadać. Dodatkowo zauważamy zanik tkanki kostnej i tłuszczowej, co skutkuje utratą naturalnej podpory naszej skóry. Jest to normalny, fizjologiczny proces, który postępuje z biegiem lat. Face lifting jest trwałym zabiegiem, który może na ten problem zaradzić.

NA CZYM POLEGA FACE LIFTING?

W trakcie takiego zabiegu skóra twarzy oraz szyi jest naciągana w kierunku górno-tylnym, natomiast jej nadmiar zostaje usunięty. W ten sposób zostaje przywrócone właściwe napięcie skóry, a tym samym następuje znaczne spłycenie powstałych na niej zmarszczek.

DLA KOGO JEST FACE LIFTING?

● utrata jędrności skóry twarzy
● opadające kąciki ust
● pogłębione fałdy nosowo-wargowe
● zwiotczała skóra na linii żuchwy (chomiczki)

PRZED ZABIEGIEM

Zabieg chirurgicznego liftingu poprzedza szczegółowa konsultacja, na podstawie której lekarz kwalifikuje do zabiegu oraz zleca wykonanie odpowiednich badań, które są niezbędne do przeprowadzenia zabiegu.

PO ZABIEGU

Po zabiegu typowe jest wystąpienie różnego stopnia obrzęków i zasinień wokół oczu, policzków czy szyi. Boleści pozabiegowe występują niezwykle rzadko i są minimalne. Pacjent może odczuwać napięcie oraz ciągnięcie w okolicy twarzy w miejscach występowania szwów. Po tygodniu zalecana jest wizyta kontrolna, na której zostanie usunięty całkowity opatrunek. Czas rekonwalescencji trwa od 2 do 4 tyg.

FACE LIFTING
Obszar ciała Cena
FACE LIFTING TWARZY 13000 - 16000 PLN
LIFTING CZOŁA 7000 PLN

TECHNOLOGIA

Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym nasiękowym. Poprawnie wykonany lifting daje nam naturalny wygląd-twarz nie traci mimiki. Dzięki temu zabiegowi twarz może wyglądać młodziej nawet o kilkanaście lat.

Zabieg Face lifting to nic innego jak pozbycie się nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej z okolic twarzy i przywrócenie jej napięcia i młodego, witalnego wyglądu.

Wypełnij formularz, a my niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Nasz kosmetolog czeka na Ciebie w naszej Klinice i pomoże Ci w doborze odpowiedniego zabiegu dla Twoich potrzeb.

KONSULTACJA

BLEFAROPLASTYKA

TOP