PRZEGLĄD

 Chirurgiczny lifting twarzy

  3 - 6 godzin

  od 4000 PLN

PLACÓWKI, W KTÓRYCH WYKONYWANY JEST ZABIEG

CO DAJE LIPOSUKCJA BODY JET?

Zabieg liposukcji, czyli odsysania tłuszczu, to najpopularniejsza metoda usunięcia niechcianych depozytów tłuszczowych – lokalnie nagromadzonych, niepoddających się działaniu ćwiczeń fizycznych ani diety.
● Natychmiastowy rezultat widoczny bezpośrednio po liposukcji
● Trwałe usunięcie dużej ilości zbędnego tłuszczu w trakcie jednego zabiegu
● Zmniejszenie obwodu
● Brak obrzęku podczas zabiegu, pozwala na dokładne wymodelowanie ciała, dzięki czemu nie ma potrzeby przeprowadzania kolejnych sesji zabiegowych
● Możliwość przeszczepu pobranego tłuszczu w inne miejsce

NA CZYM POLEGA LIPOSUKCJA BODY JET?

Body Jet polega na wtłoczeniu do tkanek za pomocą kaniuli strumienia specjalnego roztworu wodnego i jednoczesnym odciągnięciu tego płynu wraz z komórkami tłuszczowymi. Technika odsysania tłuszczu pozwala na wyeliminowanie jakichkolwiek mechanicznych uszkodzeń tkanek wewnętrznych, co pozwala na szybką rekonwalescencję pacjent.

DLA KOGO JEST LIPOSUKCJA BODY JET?

Zabieg ten jest przeznaczony dla osób zmagających się z nadmiarem tkanki tłuszczowej, opornej na dietę i wysiłek fizyczny. Okolicami najczęściej poddawanymi zabiegowi są: brzuch, talia, uda, kolana czy plecy.

PRZED ZABIEGIEM

Zabieg Body Jet poprzedza szczegółowa konsultacja, na podstawie której lekarz kwalifikuje do zabiegu.

PO ZABIEGU

W porównaniu do innych metod redukcji tkanki tłuszczowej, liposukcję wodną charakteryzuje niskie ryzyko wystąpienia powikłań oraz minimalna inwazyjność. Pacjenci po zabiegu liposukcji mogą powrócić do normalnego funkcjonowania już w 3 dobie. Pacjent opuszcza klinikę w specjalnym ubraniu uciskowym, które należy nosić przez następne 4-6 tygodni. Po zabiegu Body Jet zalecane jest wykonanie serii zabiegów masażu podciśnieniowego

LIPOSUKCJA BODY JET
Pakiet Endermologii LPG po zabiegu -20%
Brzuch 6000 PLN
Talia 4000 PLN
Uda wewnętrzne 5000 PLN
Uda zewnętrzne 6000 PLN
Kolana 4000 PLN
Plecy 5000 PLN
Konsultacja medyczna przed zabiegiem 400 PLN
Ubranie uciskowe 250 PLN

TECHNOLOGIA

Jedną z najnowszych odmian liposukcji jest liposukcja wodna określana skrótem WAL (Water-Jet Assisted Liposuction). Body Jet to jedyne na świecie urządzenie, które umożliwia wykonanie tego typu liposukcji.

Efektem zabiegu jest trwałe usunięcie komórek tłuszczowych za pomocą strumienia wody oraz ich ewentualna reimplantacja w inne miejsce. Spektakularne rezultaty widoczne są niedługo po zabiegu. Dzięki Body Jet możesz się cieszyć smukłą sylwetką!

Wypełnij formularz, a my niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Nasz kosmetolog czeka na Ciebie w naszej Klinice i pomoże Ci w doborze odpowiedniego zabiegu dla Twoich potrzeb.

KONSULTACJA

TOP