PRZEGLĄD

 Intensywna stymulacja mięśni

  ok. 30 min

  500 PLN

PLACÓWKI, W KTÓRYCH WYKONYWANY JEST ZABIEG

CO DAJE BTL EMBODY?

Zabieg ten wykorzystuje fale elektromagnetyczne o wysokiej częstotliwości do intensywnego stymulowania mięśni oraz tkanek podskórnych. Dzięki temu BTL EMBODY skutecznie redukuje tkankę tłuszczową, wzmacnia i rzeźbi mięśnie, poprawiając kształty naszej sylwetki.

NA CZYM POLEGA BTL EMBODY?

Podczas zabiegu, do wybranego obszaru ciała przykładana jest głowica emitująca fale elektromagnetyczne, które przenikają do głębokich warstw skóry i mięśni, pobudzając je i zwiększając ich aktywność.

DLA KOGO JEST BTL EMBODY?

Wskazaniem do zabiegu są:
● płaskie, nieumięśnione pośladki
● nadmiar tłuszczu na pośladkach
● nieregularna powierzchnia pośladków
● wiotka i luźna skóra na brzuchu
● osłabione mięśnie brzucha
● wsparcie dla treningów rzeźbiących sylwetkę

PRZED ZABIEGIEM

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z kosmetologiem, którego zadaniem jest wykluczenie wszystkich przeciwskazań.

PO ZABIEGU

Zabieg BTL EMBODY jest całkowicie bezinwazyjnym zabiegiem. Po zakończonym zabiegu wracamy do codziennej aktywności. Bezpośrednio po zakończonej sesji odczuwalne może być większe napięcie mięśni, a kolejnego dnia mogą pojawić się „zakwasy”.

BTL EMBODY
Obszar ciała - brzuch/pośladki Cena
1 zabieg 500 PLN
4 zabiegi 1600 PLN

TECHNOLOGIA

Urządzenie BTL EMBODY wykorzystuje fale elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości zwane HIFEM (High – Intensity Focused Electromagnetic Technology). Emitowana energia pobudza mięśnie do skurczu. Podczas jednego zabiegu BTL EMBODY wywoływanych jest około 20 tysięcy intensywnych skurczów.

Wykonywanie ponad maksymalnych skurczów informuje mózg o potrzebnej energii, którą organizm będzie czerpał z najbliżej położonych komórek tłuszczowych. Cały mechanizm działania uruchamia intensywną lipolizę. Dzięki czemu zabieg nie tylko wzmacnia nasze mięśnie, ale także spala tkankę tłuszczową zlokalizowaną w sąsiedztwie kurczących się mięśni.

Wypełnij formularz, a my niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Nasz kosmetolog czeka na Ciebie w naszej Klinice i pomoże Ci w doborze odpowiedniego zabiegu dla Twoich potrzeb.

KONSULTACJA

TOP