PRZEGLĄD

 Terapia z zastosowaniem autologicznych nici kolagenowych

  od 30 min

  od 400 PLN

PLACÓWKI, W KTÓRYCH WYKONYWANY JEST ZABIEG

CO DAJE NEEDLE SHAPING?

Vecron Needle - Shaping to rewolucyjna technika na skórę twarzy i ciała, która umożliwia lifting oraz zagęszczenie skóry, redukcję zmarszczek, zwiększenie objętości ust i obszaru kości policzkowych. Wykorzystywany jest również w zabiegach redukujących blizny. Zastosowane igły w kontrolowany i precyzyjny sposób zapewniają naturalny i długotrwały efekt.
Warto zaznaczyć, że zabieg jest niezwykle bezpieczny. Nie wprowadzamy żadnych substancji w głąb skóry i eliminujemy ryzyko reakcji alergicznych.

NA CZYM POLEGA NEEDLE SHAPING?

Zabieg polega na stymulacji włókien kolagenowych za pomocą trzech prądów mieszanych, wzmocnionych wzajemnym oddziaływaniem, które płyną przez umieszczoną w skórze igłę. W wyniku zastosowania technologii dochodzi do wzmożonej aktywności fibroblastów oraz pobudzenia namnażania się kolagenu i elastyny. Efektem zabiegu jest przebudowa skóry oraz wzrost jej gęstości, dzięki czemu uzyskujemy efekt świeżego i młodego wyglądu skóry.

PRZECIWWSKAZANIA

● Ciąża i okres laktacji
● Aktywne stany zapalne skóry, infekcje
● Zakażenie wirusowe, grzybicze, bakteryjne
● Zmniejszenie krzepliwości krwi i przyjmowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi
● Rozrusznik serca
● Metalowe implanty
● Choroby nowotworowe

PRZED ZABIEGIEM

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Przed zabiegiem odbywa się konsultacja z kosmetologiem, podczas której omówione zostaną wszystkie aspekty związane z procedurą, kwalifikacja pacjenta do zabiegu oraz wykluczenie przeciwwskazań.

PO ZABIEGU

Zmiany w strukturze skóry zachodzą stopniowo w ciągu kilku tygodni. W wyniku zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny skóra staje się wzmocniona, poprawia się jej elastyczność i napięcie. Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona oraz mogą pojawić się krwiaki w miejscach wkłuć, które znikają w ciągu kilku dni.

NEEDLE SHAPING
Obszar ciała Cena
1 okolica (czoło/oczy) 500 PLN
Linia żuchwy/Owal twarzy 800 PLN
Usta 400 PLN
Twarz + usta gratis! 1200 PLN
Szyja/Dekolt 1200 PLN
Twarz + szyja 1600 PLN
Twarz + szyja + dekolt 2000 PLN
Dowolny obszar ciała (15cm x 15cm) 600 PLN

TECHNOLOGIA

Jest to zabieg, podczas którego wytwarzamy autologiczne nici kolagenowe. Urządzenie wykorzystuje połączenie trzech prądów mieszanych, wzmocnionych wzajemnym oddziaływaniem, które płyną przez umieszczoną w skórze igłę. Prądy te lekko wysuszają włókna skóry właściwej i sprawiają, że zaczepiają się one o igłę i razem wiążą. Następnie owijają się wokół niej, aż utworzą wrzeciono. Jest to możliwe dzięki temu, że włókna kolagenu posiadają powłokę zbudowaną z proteoglikanów, które mają właściwości biosensorów i bioprzewodników. Prądy oddziałujące z włóknami wytwarzają mechaniczne sprzężenie igła-włókno, które umożliwia igle zaczepienie włókien.

Wypełnij formularz, a my niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Nasz kosmetolog czeka na Ciebie w naszej Klinice i pomoże Ci w doborze odpowiedniego zabiegu dla Twoich potrzeb.

KONSULTACJA

TOP