PRZEGLĄD

 Thermolifting skóry

  ok. 90 min

  1000 - 1600 PLN

PLACÓWKI, W KTÓRYCH WYKONYWANY JEST ZABIEG

CO DAJE ZAFFIRO THERMOLIFTING?

Zabieg pozwala na efektywne redukowanie zmarszczek i ujędrnianie skóry, a także poprawę jej elastyczności i wyglądu. Dzięki temu Zaffiro Thermolifting jest popularnym rozwiązaniem dla osób, które chcą poprawić kondycję swojej skóry bez konieczności poddawania się inwazyjnym zabiegom chirurgicznym.

NA CZYM POLEGA ZAFFIRO THERMOLIFTING?

Zabieg ZAFFIRO to innowacyjny i nieinwazyjny zabieg wykorzystujący technologię impulsów światła podczerwonego wraz z peelingiem wodnym, który poprzez dokładne oczyszczenie skóry, zwiększa przewodzenie przez nią temperatury. Podczas zabiegu głębsze warstwy skóry zostają podgrzane do temperatury 65 stopni, powodując tym samym zwiększoną stymulację kolagenu w skórze.

DLA KOGO JEST ZAFFIRO THERMOLIFTING?

Wskazaniami do zabiegu są:
● utrata jędrności skóry twarzy, szyi i dekoltu
● utrata jędrności skóry ciała (ramiona, brzuch, wewnętrzne partie ud oraz kolan)
● bruzdy nosowo-wargowe oraz zmarszczki
● utrata owalu twarzy
● poszarzała, wymagająca odżywienia skóra

PRZED ZABIEGIEM

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z kosmetologiem, którego zadaniem jest wykluczenie wszystkich przeciwwskazań.

PO ZABIEGU

Po zabiegu można od razu wrócić do normalnego funkcjonowania. Zaleca się unikania ekspozycji na słońce, stosowania filtrów SPF oraz kosmetyków łagodzących. Do 7 dni po zabiegu nie należy stosować środków drażniących, złuszczania mechanicznego i chemicznego. W ciągu pierwszej doby po zabiegu nie należy stosować samoopalaczy, nie korzystać z sauny i basenu. Zaleca się przyjmowanie witaminy C doustnie.

ZAFFIRO THERMOLIFTING
Obszar ciała Cena
twarz 1000 PLN
twarz + szyja 1300 PLN
twarz + szyja + dekolt 1600 PLN

TECHNOLOGIA

Zabieg poprzedzony jest peelingiem wodnym, który przygotowuje skórę do kolejnego etapu zabiegu. Skór zostaje dokładnie nawilżona, oczyszczona i dotleniona, co wpływa na zwiększoną efektywność zabiegu. Urządzenie wyposażone jest w głowicę zakończoną szafirowym szkłem, która dodatkowo wzmacnia emisję światła podczerwonego prowadzącą do efektu cieplnego tzw. termo -liftingu.

Wypełnij formularz, a my niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Nasz kosmetolog czeka na Ciebie w naszej Klinice i pomoże Ci w doborze odpowiedniego zabiegu dla Twoich potrzeb.

KONSULTACJA

TOP