PRZEGLĄD

  Innowacyjny głęboko nawilżający i odmładzający zabieg

  30 min

  od 1000 PLN

PLACÓWKI, W KTÓRYCH WYKONYWANY JEST ZABIEG

CO DAJE HYDRA BOOSTER - FILORGA?

Zapewnia skórze wielopoziomowe nawilżenie wszystkich warstw skóry, poprawia gęstość skóry, wygładza powierzchowne zmarszczki często spowodowane brakiem nawilżenia, odbudowuje strukturę skóry. Znakomity zabieg działający zarówno prewencyjnie do skór młodych przedłużając zdrowy wygląd skóry, jak i dla osób z dojrzałą skórą chcących cofnąć proces starzenia. Może być stosowany jako samodzielny zabieg lub łączony z innymi zabiegami wykorzystującymi wypełniacze. Może być stosowany na twarz, szyję, dekolt czy dłonie.

NA CZYM POLEGA HYDRA BOOSTER - FILORGA?

Innowacyjny głęboko nawilżający i odmładzający zabieg Hydra Booster to całkowicie nowe podejście do nawilżania, odmładzanie i ujędrnienie skóry. Hydra Booster oparty jest na dwóch preparatach marki Filorga połączonych w jeden zabieg. Standardowym produkcie marki NCTF 135HA – połączeniu kwasu hialuronowego z aż 53 składnikami w których skład wchodzą witaminy, minerały, antyoksydanty, aminokwasy, koenzymy zapewniające doskonałe nawilżenie i ujędrnienie skóry z drugim produktem – M-HA 18 z kwasem hialuronowym i glicorolem. Połączenie substancji zawartych w obu produktach tworzy całkowicie unikatowy, skondensowany zastrzyk nawilżający dla skóry. Już pierwszy zabieg przynosi satysfakcjonujące dla pacjenta rezultaty. Jednak najlepsze i najbardziej spektakularne osiągnąć można wykonując serie 3 zabiegów w ostępach co miesięcznych. Dla potrzymania efektu zalecamy powtórzyć zabieg raz na 6 miesięcy. Dzięki temu przez długi czas można cieszyć się piękna, jędrną skórą.

DLA KOGO JEST HYDRA BOOSTER - FILORGA?

Przeznaczony szczególnie u osób o suchej, wymagającej głębokiego nawilżenia, zwiotczałej skórze. Znakomicie sprawdza się również profilaktycznie, u młodych osób bez powyższych problemów, szczególnie przed okresem lenim gdy skóra po licznych ekspozycjach na promienie słoneczne traci swój blask. Nie ma ograniczeń wiekowych by poddać się zabiegowi Hydra Booster.

PRZECIWWSKAZANIA

● ciąża i okres laktacji
● skłonność do tworzenia się blizn przerostowych
● aktywne stany zapalne
● aktywne infekcje wirusowe i bakteryjne
● choroby autoimmunologiczne
● przyjmowanie leków mogących obniżyć krzepliwość krwi

PO ZABIEGU

Badania kliniczne dowiodły, że te innowacyjne preparaty są znakomicie tolerowane przez skórę. Jednak, jak w wypadku wszystkich zabiegów polegających na przerwaniu ciągłości naskórka, mogą zdarzyć się niewielkie i krótkotrwałe skutki uboczne. Są to głównie: siniaczki i obrzęk w miejscu wstrzyknięcia ustępujące po upływie ok 3-6 dni po zabiegu.

HYDRABOOSTER (NCTF HA + MH18)
Ilość zabiegów Cena
1 zabieg 1000 PLN
3 zabiegi co 2 tyg (płatne z góry) 2700 PLN

Innowacyjny głęboko nawilżający i odmładzający zabieg Hydra Booster to całkowicie nowe podejście do nawilżania, odmładzanie i ujędrnienie skóry. Hydra Booster oparty jest na dwóch preparatach marki Filorga połączonych w jeden zabieg.

Wypełnij formularz, a my niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Nasz kosmetolog czeka na Ciebie w naszej Klinice i pomoże Ci w doborze odpowiedniego zabiegu dla Twoich potrzeb.

KONSULTACJA

TOP