PRZEGLĄD

 Unikatowy, skondensowany zastrzyk odmład

  30 min

  1200 PLN

PLACÓWKI, W KTÓRYCH WYKONYWANY JEST ZABIEG

CO DAJE LIFT BOOSTER - FILORGA?

Doskonałe połączenie dwóch preparatów, skutecznie sprawdza się w walce z oznakami starzenia, przywraca prawidłowy poziom nawilżenia, blask, odżywia oraz liftinguje okolice zabiegową. Zabieg zapewnia wielopoziomowe nawilżenie wszystkich warstw skóry i naskórka, odbudowując jednocześnie strukturę skóry, poprawia jej gęstość, wygładza powierzchowne zmarszczki i działa ujędrniająco. Już pierwszy zabieg przynosi satysfakcjonujące dla pacjenta rezultaty. Jednak najlepsze i najbardziej spektakularne osiągnąć można wykonując serie 3 zabiegów w ostępach co miesięcznych. Dla potrzymania efektu zalecamy powtórzyć zabieg raz na 6 miesięcy. Dzięki temu przez długi czas można cieszyć się piękna, jędrną skórą.

NA CZYM POLEGA LIFT BOOSTER - FILORGA?

Unikatowy, skondensowany zastrzyk odmładzający dla skóry. Lift Booster to innowacyjne połączenie standardowego produktu marki Filorga: NCTF 135HA polirewitalizującej substancji zawierającej nie tylko kwas hialuronowy ale również aż 53 składniki zapewniające prawidłowe funkcjonowanie skóry – aminokwasy, witaminy, koenzymy, antyoksydanty i minerały z liftingującym, wypełniającym preparatem. Wypełniacz dzięki zawartości 3 form kwasu hialuronowego liftinguje, wygładza już widoczne drobne zmarszczki i zapobiega tworzeniu nowych. Połączenie obu produktów tworzy innowacyjny zabieg odmładzający.

DLA KOGO JEST LIFT BOOSTER - FILORGA?

To zabieg przeznaczony nie tylko dla osób których twarz wymaga liftingu, a skóra odżywienia i nawilżenia, ale również świetny zabieg profilaktyczny, który przedłuża młody, zdrowy wygląd skóry. Może być stosowany na twarz, szyję, dekolt czy dłonie.

PRZECIWWSKAZANIA

● ciąża i okres laktacji
● skłonność do tworzenia się blizn przerostowych
● aktywne stany zapalne
● aktywne infekcje wirusowe i bakteryjne
● choroby autoimmunologiczne
● przyjmowanie leków mogących obniżyć krzepliwość krwi

PO ZABIEGU

Badania kliniczne dowiodły, że te innowacyjne preparaty są znakomicie tolerowane przez skórę. Jednak, jak w wypadku wszystkich zabiegów polegających na przerwaniu ciągłości naskórka, mogą zdarzyć się niewielkie i krótkotrwałe skutki uboczne. Są to głównie: siniaczki i obrzęk w miejscu wstrzyknięcia ustępujące po upływie ok 3-6 dni po zabiegu.

LIFTBOOSTER (NCTF + Fine lines/ Universal)
Ilość zabiegów Cena
1 zabieg 1200 PLN
3 zabiegi co miesiąc (płatne z góry) 3300 PLN

Wypełnij formularz, a my niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Nasz kosmetolog czeka na Ciebie w naszej Klinice i pomoże Ci w doborze odpowiedniego zabiegu dla Twoich potrzeb.

KONSULTACJA

TOP