PRZEGLĄD

 Pierwsza na świecie peptydowa terapia włosów

  30 minut

  700 PLN

PLACÓWKI, W KTÓRYCH WYKONYWANY JEST ZABIEG

CO DAJE DR.CYJ HAIR FILLER?

Zabieg z wykorzystaniem preparatu DR.CYJ Hair Filler jest skuteczny w walce z wypadaniem włosów, łysieniem. Unikalna, skoncentrowana formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego zatrzymuje wypadanie włosów, działa stymulująco i odżywczo na komórki skóry głowy, przyspieszając wzrost nowych włosów, dzięki czemu włosy stają się gęstsze i odzyskują naturalny, zdrowy wygląd. Zabieg przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to nie tylko jego skład, ale także opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych. To zupełny przełom jeśli chodzi o sposób dostarczania substancji aktywnych - minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych.

NA CZYM POLEGA DR.CYJ HAIR FILLER?

Podczas zabiegu DR.CYJ Hair Filler wykonuje się serię wkłuć w skórę głowy, przez co dostarcza się peptydy biomimetyczne do skóry właściwej. Zabieg jest bezbolesny, krótkotrwały. Zabieg wymaga 4 sesji w odstępach 2 tygodniowych. By podtrzymać efekt zalecany jest zabieg przypominający po około pół roku. Ważne jest przestrzeganie harmonogramu sesji zabiegowych.

PRZECIWWSKAZANIA

● Ciąża i karmienie piersią
● Alergia na składniki preparatu
● Aktywne infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze
● Choroby autoimmunologiczne (np. SM, łuszczyca, bielactwo)
● Niewyrównana cukrzyca
● Terapia sterydowa

PRZED ZABIEGIEM

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania

PO ZABIEGU

Bezpośrednio po zabiegu w miejscu podania preparatu mogą występować niewielkie zgrubienia, które znikają w przeciągu 1 doby. Efekt utrzymuje się 1 rok. Po tym czasie terapię należy powtórzyć.

DR. CYJ HAIR FILLER
Ilość ampułek Cena
1 amp 700 PLN
2 amp 1400 PLN

TECHNOLOGIA

DR.CYJ Hair Filler – Peptydowa terapia włosów – to nowy zabieg w gabinetach medycyny estetycznej i dermatologicznych. Unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego podawana w formie wkłuć zatrzymuje wypadanie włosów, przyspiesza ich odrost, zagęszcza je i pogrubia. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to także opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych - minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Zabieg wskazany jest w przypadkach takich jak m.in. wypadanie włosów związane ze stresem, łysienie androgenowe, sezonowe wypadanie włosów. To też świetny zabieg wzmacniający włosy przed i po przeszczepie. Terapia trwa 2 miesiące i wymaga 4 sesji w odstępach co 2 tygodnie. Sam zabieg trwa ok. 30 min i jest praktycznie bezbolesny – nie wymaga znieczulenia.
Rewolucyjna peptydowa terapia włosów. Powstrzymaj wypadanie włosów

Wypełnij formularz, a my niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Nasz kosmetolog czeka na Ciebie w naszej Klinice i pomoże Ci w doborze odpowiedniego zabiegu dla Twoich potrzeb.

KONSULTACJA

TOP