PRZEGLĄD

 Rewolucyjna metoda liftingu!

  Zabieg całej twarzy trwa około 30-40 minut, a pojedynczej strefy zabiegowej zaledwie 10-15 minut

  od 1500 PLN

PLACÓWKI, W KTÓRYCH WYKONYWANY JEST ZABIEG

CO DAJĄ NICI LIFTINGUJĄCE APTOS?

● odmłodzenie skóry, wygładzenie zmarszczek, podniesienie owalu twarzy, lifting opadających tkanek
● naturalny efekt zabiegu – lifting wybranych obszarów tkanek miękkich bez ograniczenia skurczów mięśni mimicznych – zachowana zostaje ekspresja twarzy
● niewielka inwazyjność – zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym, nie pozostawia żadnych blizn, po kilku dniach można wrócić do normalnego funkcjonowania
● bezpieczeństwo metody – nici Aptos stosowane są od ponad 20 lat przez wiodących ekspertów z zakresu medycyny estetycznej w 48 krajach natomiast od przeszło 50 lat, są powszechnie wykorzystywane w chirurgii
● wyjątkowa trwałość efektów – efekt odmłodzenia utrzymuje się nawet do 2 lat po zabiegu

NA CZYM POLEGAJĄ NICI LIFTINGUJĄCE APTOS?

Odpowiedni model nici liftingujące Aptos jest wprowadzany przez punkt wkłucia w tkanki podskórne. Zabieg jest bezbolesny, bo stosuje się znieczulenie miejscowe. Każda nić posiada swoją wyjątkową strukturę (opatentowane wypusty czy sploty), które pozwalają jej skutecznie zahaczyć tkanki i unieść na pierwotne naturalne położenie (zliftingować). Sposób w jaki nić mocuje się w tkankach jest bardzo ważny, bo rzutuje na efektywność zabiegu i jest zróżnicowany w zależności od strefy, w którą nić jest implantowana.
Każda nić po zaimplantowaniu w tkanki, zostaje otoczona swoistym „kokonem kolagenowym” z tkanki włóknistej. Ten rodzaj pokrowca dla ciała obcego (w tym wypadku nici), będzie podtrzymywał jej położenie, i tym samym wydłużał efekt liftingu. Ale co ważne, tworzy on również gęstsze unaczynienie w obszarze zabiegowym. Skórze zaczyna być dostarczana większa dawka tlenu i składników odżywczych, zaczyna tworzyć się więcej włókien kolagenowych i elastynowych, poprawia się jędrność skóry, następuje jej wzmocnienie – czyli dochodzi do jej ogólnego odmłodzenia. A ponieważ proces tworzenia nowych tkanek okalających nić trwa ok. 6-8 tygodni, tak ważne jest, aby nić przez ten czas nie zmieniła swojego położenia i dobrze utrzymywała uniesione tkanki. Za to właśnie odpowiada zaawansowany rodzaj wypustów i splotów, dobranych do potrzeb każdej indywidualnej twarzy pacjenta.

DLA KOGO SĄ NICI LIFTINGUJĄCE APTOS?

Nici liftingujące APTOS pozwalają osiągnąć rewelacyjny efekt estetyczny bez konieczności zabiegu chirurgicznego. Rezultatem zabiegu Nici liftingujące APTOS jest zauważalne podciągnięcie luźnej, wiotkiej, opadającej skóry policzków, czoła i podbródka. Efekte są widoczne tuż po zabiegu, jednak narasta w czasie i utrzymuje się ok. 2-3 lat, w zależności od indywidualnych predyspozycji pacjenta.

PRZECIWWSKAZANIA

● ciąża i karmienie piersią
● choroby autoimmunologiczne (np. SM, łuszczyca, bielactwo)
● ciężka choroba ogólnoustrojowa
● ciężkie, chwiejne nadciśnienie tętnicze
● hemofilia
● zaburzenia psychiczne i neurotyczne
● stany zapalne i nowotwory w obszarze planowanej interwencji
● tendencja do przerostu i bliznowacenia (tworzenia keloidów)
● zaburzenia krzepnięcia krwi
● przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
● zaostrzenie przebiegu wszelkich chorób przewlekłych
● wcześniej wprowadzone nierozpuszczalne implanty w obszarze zabiegowym

PRZED ZABIEGIEM

Zabieg nie wymaga wcześniejszego przygotowania.

PO ZABIEGU

Odczucia po zabiegu i możliwe skutki uboczne
Po zabiegu mogą wystąpić: bolesność, uczucie ciągnięcia, obrzęk, zaczerwienienie, czasowa asymetria, siniaki, nierówność konturu. W bardzo rzadkich przypadkach może wystąpić podwyższona temperatura (ponad 37,5 °C), pulsujący ból, zauważalna asymetria, pogłębienie się obrzęku. Wówczas niezwłocznie należy zgłosić się do naszej Kliniki lub do swojego lekarza. Z reguły okres gojenia trwa 1-2 tygodnie, ale już po kilku dniach pacjent może wrócić do codziennego rytmu życia.
Zalecenia pozabiegowe
W ciągu 24 godzin od wykonania procedury w obszarze zabiegowym należy przykładać zimny kompres. Przez okres 2-3 dni powstrzymywać się od picia gorących napojów i spożywania gorących posiłków, a od alkoholu dłużej niż dwa tygodnie. Po zabiegu zaleca się pacjentowi w domu przecierać miejsca wkłucia i wyprowadzenia igły roztworem na bazie spirytusu lub np. preparatem Octenisept. W okresie około tygodnia od przeprowadzenia zabiegu zaleca się ograniczyć aktywność mimiki twarzy (nie jeść hamburgerów, głośno się nie śmiać), nie stosować masaży, unikać wysiłku fizycznego np. fitness, nie korzystać z zabiegów intensywnie rozgrzewających np. kąpieli w saunie, czy basenu.
W obszarze zabiegowym nie stosować żadnych zabiegów rozgrzewających (np. fale radiowe Venus Freeze lub Apollo RF) przez okres nie krótszy niż miesiąc od zabiegu implantacji nici. Jak również w okresie około dwóch miesięcy przeciwwskazany jest głęboki masaż, fizjoterapia i stosowanie innych technik – śródskórnie.

NICI APTOS (KONIECZNA KONSULTACJA)
Ilość Cena
- od 1500 PLN
10 sztuk ok. 2500 PLN

TECHNOLOGIA

Techniki Aptos to już prawie 20 lat doświadczeń na całym świecie i ponad 1 000 000 zadowolonych Pacjentów. Docenione w Polsce – nagrodą Perły Dermatologii Estetycznej dla najlepszego produktu do niechirurgicznego liftingu. Jednym ze składników nici jest kwas polimlekowy (L-lactic), który dodatkowo wywołuje efekt odmładzający, aktywując naturalną rewitalizację skóry i spowalniając procesy starzenia. Nici Aptos dają szczególnie dobre efekty u osób z wyraźnymi oznakami osłabienia struktury twarzy i utraty jędrności skóry. Umożliwiają efektowny, nieoperacyjny lifting twarzy także w przypadku wyraźnych zmian starzeniowych. Poprawa jest widoczna bezpośrednio po zabiegu. Optymalny efekt jest w pełni widoczny po 2-3 tygodniach. Okres gojenia trwa 1-2 tygodnie, ale już po kilku dniach pacjent może wrócić do codziennego rytmu życia. Rezultat utrzymuje się około 2 lat, w zależności od indywidualnych predyspozycji pacjenta.
Nici liftingujące APTOS to nowoczesna metoda liftingu twarzy i ciała za pomocą wchłanialnych nici, które są absorbowane w ciągu 360 dni, a efekt po zabiegu jest widoczny nawet do 2 lat. Zabieg nićmi liftingującymi APTOS gwarantując długotrwały rezultat, zapewniając także naturalny wygląd twarzy.

Wypełnij formularz, a my niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Nasz kosmetolog czeka na Ciebie w naszej Klinice i pomoże Ci w doborze odpowiedniego zabiegu dla Twoich potrzeb.

KONSULTACJA

TOP