PRZEGLĄD

 Nieskazitelnie piękna skóra. Krótki okres rekonwalescencji.

  60 minut

  od 100 PLN

PLACÓWKI, W KTÓRYCH WYKONYWANY JEST ZABIEG

CO DAJE PALOMAR EMERGE LASER FRAKCYJNY?

Emerge™ to laser frakcyjny amerykańskiej firmy PALOMAR przeznaczony do resurfacingu (odmładzania skóry), usuwania i redukcji powierzchownych niedoskonałości. Emerge™ posiada certyfikat FDA potwierdzający redukcję zmarszczek wokół oczu, tzw. kurzych łapek. Zabieg laserem frakcyjnym Palomar Emerge powoduje odmłodzenie skóry poprzez frakcyjny nieablacyjny resurfacing skóry, usuwa zmiany pigmentowe, redukuje zmarszczki, poprawia jędrność i liftinguje skórę, redukuje blizny i rozstępy. To wszystko przy minimalnym okresie rekonwalescencji. Już następnego dnia obszary leczone laserem frakcyjnym Palomar Emerge możemy z powodzeniem zamaskować podkładem lub innymi kosmetykami do makijażu.

NA CZYM POLEGA PALOMAR EMERGE LASER FRAKCYJNY?

Laser frakcyjny Emerge™ stosuje energię w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Jest to laser nieablacyjny co oznacza iż nie uszkadza on powierzchni skóry i nie tworzy mikro ran na jej powierzchni. Naturalny proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i młodsza skóra bez niedoskonałości których chcieliśmy się pozbyć.

DLA KOGO JEST PALOMAR EMERGE LASER FRAKCYJNY?

Dla wszystkich Pacjentów którzy chcieliby zredukować:
● Zmarszczki mimiczne.
● Widoczne zmiany skórne spowodowane starzeniem.
● Rozszerzone ujścia gruczołów łojowych.
● Nierówną teksturę skóry.
● Powierzchniowe zmiany pigmentowe.
● Rozstępy.
● Blizny, w tym m.in. pooparzeniowe, trądzikowe, po szwie, po cesarskim cięciu.

PRZECIWWSKAZANIA

● Zaburzenia gojenia się skóry. Pacjenci cierpiący na schorzenia lub przyjmujący leki zaburzające procesy gojenia się ran.
● Przebyte drgawki/napady wywołane oddziaływaniem światła.
● Nowotwory skóry. Nie należy używać lasera do leczenia nowotworów skóry, ani u pacjentów cierpiących z powodu nowotworów skóry.
● Aktywne infekcje/immunosupresja.
● Otwarte zmiany skórne. Zabieg może być prowadzony wyłącznie na zdrowej, nieuszkodzonej skórze.
● Ciąża. Nie ma obecnie dowodów klinicznych potwierdzających niekorzystny wpływ zabiegów z użyciem światła na płód, ale rezultaty zabiegu u ciężarnej mogą być zaburzone wskutek wahania poziomu hormonów, cyklu wzrostu włosa czy fizjologii skóry.
● Schorzenia układu krwionośnego. Schorzenia lub przyjmowane leki mogą obniżać krzepliwość krwi.
● Tworzenie się bliznowców lub silna tendencja do blizn przerostowych
● Przyjmowane leki. Pacjenci powinni zaprzestać przyjmowania leków obniżających zdolności gojenia się skóry. Należy także odstawić Izotretynoinę, która nie może być przyjmowana w okresie sześciu do dwunastu (6-12) miesięcy przed zabiegiem.
● Leki steroidowe ogólnoustrojowe (np. prednizon, deksametazon) przyjmowane przed lub w trakcie zabiegów.

PRZED ZABIEGIEM

Zabieg nie wymaga podania znieczulenia miejscowego. Na specjalne życzenie istnieje możliwość znieczulenia miejscowego kremem. Przed zabiegiem przeprowadzamy konsultację kosmetologiczną wykluczającą wszelkie przeciwskazania. Jeśli pacjent zostanie zakwalifikowany do zabiegu, wykonujemy dokumentację zdjęciową i dobieramy odpowiednie parametry. Po dokładnym oczyszczeniu i odtłuszczeniu miejsca zabiegowego przykładamy głowicę do skóry pacjenta. Po jej uruchomieniu w skórę wprowadzane są mikrowiązki światła, które penetrują skórę na poziomie powyżej 1,5 mm. Im głębsze kolumny, tym większa ilość nowej tkanki. Skoagulowane złogi komórkowe są zastępowane zregenerowaną tkanką. Większość Pacjentów odczuwa minimalny dyskomfort w trakcie zabiegu i tuż po jego zakończeniu. W niektórych przypadkach zaleca się delikatne środki przeciwbólowe podczas zabiegu i po jego zakończeniu.

PO ZABIEGU

Bezpośrednio po zabiegu skóra będzie zaczerwieniona i może być odczuwalne ciepło wraz z delikatnym obrzękiem skóry. Możemy schłodzić skórę przykładając kompres żelowy. Zaczerwienienie utrzymuje się od kilku godzin do 2-3 dni w zależności od zastosowanych parametrów. Już następnego dnia z powodzeniem można zamaskować zaczerwienienie stosownym makijażem. Mogą po zabiegu być widoczne drobne strupki, które po tygodniu maksymalnie dwóch ulegną całkowitemu złuszczeniu. Po zabiegu laserem Emerge™ zaleca się:
● Zastosowanie preparatów łagodzących.
● Oczyszczenie skóry twarzy delikatnymi preparatami.
● Skóra po zabiegu nie powinna być podrażniana ręcznie, ani za pomocą kosmetyków.
● Należy wyjątkowo dbać o higienę skóry (zmienić poszewkę na poduszkę).
● W miarę gojenia konieczna jest ochrona skóry przed uszkodzniem i wystawianiem na słońce, czy solarium przynajmniej przez 6 tygodni po zabiegu. Zaleca się stosowanie preparatów dla skóry wrażliwej z ochroną SPF 50 lub wyższą oraz filtrami UVA/UVB pomiędzy kolejnymi zabiegami
● Podczas gojenia się skóry może pojawić się uczucie swędzenia lub suchości skóry, które będzie stopniowo ustępować.

PALOMAR EMERGE
Obszar ciała Cena
Twarz 1000 PLN
Twarz + szyja 1300 PLN
Twarz + szyja + dekolt 1800 PLN
Kurze łapki, okolica oczu 400 PLN
Policzki 600 PLN
Czoło, zmarszczki poprzeczne 500 PLN
Czoło, lwia bruzda 200 PLN
Bruzdy nosowo wargowe 200 PLN
Szyja + dekolt 1000 PLN
Górna warga (zmarszczka palacza) 300 PLN
Dłonie 600 PLN
Blizny rozstępy od 100 zł ( w zależności od ilości i wielkości)

TECHNOLOGIA

Laser frakcyjny Emerge™ stosuje energię w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Naturalny proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i młodsza skóra. Zabieg nie wymaga podania znieczulenia miejscowego. Po oczyszczeniu skóry głowica przykładana jest do skóry pacjenta i po jej uruchomieniu w skórę wprowadzane są mikrowiązki światła, które penetrują skórę na poziomie powyżej 1,5 mm. Im głębsze kolumny, tym większa ilość nowej tkanki. Skoagulowane złogi komórkowe są zastępowane zregenerowaną tkanką. Urządzenie pracuje na trzech trybach pracy: manualny (stemplowanie) przeznaczony dla precyzyjnych zabiegów na niewielkich obszarach. AutoGlide™ dla przyspieszonego tempa pracy. AuroStamp™ dla ułatwienia wykonywania procedur. Emerge™ jest frakcyjnym, nieablacyjnym, laserem diodowym o długości fali 1410 nm i gęstości energii do 30 mJ/mb.
Laser frakcyjny Palomar Emerge redukuje zmarszczki, przebarwienia, blizny, rozstępy. Posiada FDA na odmładzanie okolicy oka. To wszystko praktycznie bez okresu rekonwalescencji pozabiegowej.

Wypełnij formularz, a my niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Nasz kosmetolog czeka na Ciebie w naszej Klinice i pomoże Ci w doborze odpowiedniego zabiegu dla Twoich potrzeb.

KONSULTACJA

TOP