PRZEGLĄD

 Kompleksowa rewitalizacja skóry

  45 min

  od 1000 PLN

PLACÓWKI, W KTÓRYCH WYKONYWANY JEST ZABIEG

CO DAJE RESTYLANE SKINBOOSTERS?

Restylane Skinboosters to innowacyjna metoda kompleksowej rewitalizacji skóry w każdym wieku, gwarantująca długotrwałe nawilżenie skóry, poprawę jej gładkości i elastyczności.
WYJĄTKOWOŚĆ ZABIEGÓW RESTYLANE SKINBOOSTERS:
● Unikatowe właściwości żelu Restylane - stabilizacja
● Wysoki profil bezpieczeństwa
● Precyzja i przewidywalny efekt
● Komfort podczas zabiegu i brak okresu rekonwalescencji
● Zabiegi mogą być wykonywane również u młodych osób
● Restylane Skinboosters może być stosowany z innymi zabiegami medycyny estetycznej
● Głębokie nawilżenie skóry
● Długotrwałe efekty estetyczne

NA CZYM POLEGA LIPOSUKCJA RESTYLANE SKINBOOSTERS?

Restylane Skinboosters to przełomowa koncepcja poprawy jakości skóry, polegająca na nawilżeniu jej głębokich warstw poprzez serię mikroiniekcji stabilizowanym kwasem hialuronowym. Jest to naturalnie występująca w organizmie silnie higroskopijna substancja utrzymująca nawilżenie w obrębie skóry. Żelowa, miękka konsystencja stabilizowanego kwasu hialuronowego stosowanego w zabiegach Restylane Skinboosters pozwala chłonąć wodę, zapewniając nawilżenie głębokich warstw skóry w leczonym obszarze. Działanie preparatu Restylane Skinboosters można porównać do bufora, który zachowuje odpowiedni poziom wody w skórze, czego efektem jest poprawa jędrności, elastyczności oraz gładkości skóry.

DLA KOGO JEST RESTYLANE SKINBOOSTERS?

Restylane Skinboosters to wielozadaniowe preparaty, które można zastosować: - U kobiet i mężczyzn z każdym typem skóry - U osób z młodszą bądź bardziej dojrzałą skórą - Na twarzy, ustach, szyi, dekolcie i dłoniach - U osób, które pragną poprawić strukturę swojej skóry, tj. osoby z bliznami po trądziku bądź z foto-uszkodzeniami skóry - Samodzielnie lub w połączeniu z innymi sesjami terapeutycznymi

PRZED ZABIEGIEM

Przed podjęciem leczenia lekarz pomoże w wyborze preparatów oraz ustali indywidualny harmonogram leczenia, tak aby osiągnąć możliwie najlepsze wyniki. Dokładna liczba zabiegów zależy od rodzaju skóry, stosowanych produktów oraz obszarów skóry. Efekty pojawiają się stopniowo.

PO ZABIEGU

Pacjent zauważy poprawę już po jednej sesji terapeutycznej, ale w celu uzyskania optymalnych wyników należy przestrzegać protokołu zabiegów zaleconego powyżej bądź ustalonego przez lekarza indywidualnie.

RESTYLANE SKINBOOSTER VITAL
Ilość Cena
1 amp 1000 PLN
2 amp 1700 PLN

TECHNOLOGIA

Zabiegi Restylane Skinboosters oparto na nowatorskiej formule stabilizowanego kwasu hialuronowego, który dociera do głębokich warstw skóry i pobudza produkcję naturalnego kolagenu. Jego bezpieczne działanie pozwala w skuteczny sposób przywrócić sprężystość i blask delikatnej skóry szyi, dekoltu, dłoni oraz okolicy wokół oczu – obszarach, które szczególnie potrzebują nawilżenia i wzmocnienia.
W celu uzyskania optymalnych wyników, zaleca się, aby pacjent otrzymał:
- Jeden kurs początkowy, składający się zwykle z 3 zabiegów, w odstępach 2-4 tygodni
- Regularne zabiegi podtrzymujące, wykonywane co około 6 miesięcy
Restylane Skinboosters to przełomowa koncepcja poprawy jakości skóry, polegająca na nawilżeniu jej głębokich warstw poprzez serię mikroiniekcji stabilizowanym kwasem hialuronowym.

Wypełnij formularz, a my niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Nasz kosmetolog czeka na Ciebie w naszej Klinice i pomoże Ci w doborze odpowiedniego zabiegu dla Twoich potrzeb.

KONSULTACJA

TOP