PRZEGLĄD

 Odmładzanie i Rewitalizacja

  45 min

  od 1000 PLN

PLACÓWKI, W KTÓRYCH WYKONYWANY JEST ZABIEG

CO DAJE RESTYLANE?

Pełne portfolio wypełniaczy RESTYLANE może pomóc w wydobyciu indywidualnych cech twarzy: - Wygładzenie zmarszczek i bruzd wokół ust i nosa - Nadanie objętości ustom - Wygładzenie linii lub zmarszczek na czole i wokół oczu - Przywrócenie objętości policzkom - Nadanie kształtu i konturów oraz usunięcie widocznych oznak starzenia

NA CZYM POLEGA RESTYLANE?

Preparaty należące do linii Restylane to szeroki wybór wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, które umożliwiają korekcję i rewitalizację różnych obszarów twarzy, szyi, dekoltu czy dłoni. Produkty dopasowane są do indywidualnych potrzeb pacjenta oraz zabiegów wypełniania zmarszczek, łagodnego przywracania objętości ust, brody czy policzków oraz modelowania twarzy.

DLA KOGO JEST RESTYLANE?

Zabieg pozwala na uzupełnienie objętości zapadniętych policzków, skroni, brody, kości jarzmowych oraz wypełnienie tzw. „doliny łez” i okolicy czołowej. Wolumetria jest wskazana u osób, które mają wiotką, mało jędrną, opadającą skórę na twarzy (np. po intensywnym odchudzaniu). Bardzo dużą korzyść z zabiegu odniosą również osoby, które mają bardzo wyraźnie zaznaczone bruzdy nosowo-wargowe i/lub linie marionetki, chcą podkreślić łuki jarzmowe, wypełnić policzki, skronie, czoło lub tzw. „dolinę łez”. Bardzo często wykonuje się go u osób, które chcą pozbyć się tzw. „chomików” lub zaokrąglić zbyt szczupłą twarz. Zabiegowi można poddać się w każdym wieku i systematycznie go powtarzać.

PRZECIWWSKAZANIA

Przeciwwskazania bezwzględne:
● okres ciąży i karmienia piersią,
● ostre choroby gorączkowe,
● choroby autoimmunologiczne, szczególnie w aktywnym okresie,
● infekcje skóry: bakteryjne, grzybicze lub wirusowe,
● reakcje nadwrażliwości po poprzednim zastosowaniu wypełniaczy w wywiadzie,
● zastosowanie wypełniaczy na bazie kwasu polimlekowego (Sculptra) w ciągu ostatnich pięciu lat,
Przeciwwskazania względne:
● liczne alergie w wywiadzie,
● skłonność do tworzenia blizn przerostowych i keloidów,
● przyjmowanie leków mogących obniżyć krzepliwość krwi,

PRZED ZABIEGIEM

Podczas wizyty lekarskiej poprzedzającej zabieg z użyciem wypełniaczy, zbierany jest dokładny wywiad mający na celu ustalenie wskazań oraz ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu. Lekarz opierając się na własnym doświadczeniu oraz oczekiwaniach pacjenta dobiera odpowiedni rodzaj preparatu, okolicę oraz sposób podania. Użycie kwasu hialuronowego nie wymaga wcześniejszej próby uczuleniowej. Na około 30 min – 60 min przed zabiegiem na miejsca planowanych iniekcji nakładany jest krem miejscowo znieczulający.

PO ZABIEGU

Rezultat zastosowania wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego jest widoczny od razu. Pełnym efektem możemy cieszyć się po 2-3 dniach ze względu na obrzęk, jaki może się utrzymywać po zabiegu. Podanie wypełniacza nie wymaga wyłączenia pacjenta z codziennych zajęć.

KWAS HIALURONOWY RESTYLANE
Rodzaj kwasu Cena
KYSSE/DEFYNE/VOLYME/LYFT 1000 PLN
REFYNE 1000 PLN
FYNESSE 1000 PLN
VITAL LIGHT 1000 PLN

TECHNOLOGIA

Sekretem działania i skuteczności preparatów Restylane są dwie unikatowe technologie produkcji, dzięki którym preparaty idealnie dopasowują się do każdej tkanki. Stabilizowany kwas hialuronowy stworzony dzięki opatentowanej technologii NASHA™ charakteryzuje się wysoką trwałością, wypełnia komórki zwiększając ich objętość i stymulując je do produkcji kolagenu. W efekcie skóra zyskuje sprężystość i jędrność a rezultaty są naturalne, zapewniając piękny, młodzieńczy wygląd. Marka Restylane obejmuje również produkty stworzone na bazie technologii Optimal Balance Technology™ stworzonej w celu bezpiecznego i trwałego leczenia objawów starzenia. Każdy z preparatów, dzięki odpowiednio dopasowanym parametrom perfekcyjnie integruje się ze skórą i zapewnia jej stosowne uniesienie. Dzięki temu produkty zaspokajają indywidualne potrzeby estetyczne pacjentów. Wszystkie produkty z rodziny Restylane zawierają kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego, są przebadane, sprawdzone i skuteczne. Posiadają stężenie na bezpiecznym poziomie, zapewniając jednocześnie długotrwałe, naturalne efekty zabiegów. Dostępne są również preparaty z dodatkiem lidokainy, środka znieczulającego, dzięki czemu zabieg jest komfortowy dla pacjenta Preparaty należące do linii Restylane to szeroki wybór wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, które umożliwiają korekcję i rewitalizację różnych obszarów twarzy, szyi, dekoltu czy dłoni. Produkty dopasowane są do indywidualnych potrzeb pacjenta oraz zabiegów wypełniania zmarszczek, łagodnego przywracania objętości ust, brody czy policzków oraz modelowania twarzy.

Wypełnij formularz, a my niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Nasz kosmetolog czeka na Ciebie w naszej Klinice i pomoże Ci w doborze odpowiedniego zabiegu dla Twoich potrzeb.

KONSULTACJA

TOP