PRZEGLĄD

 Gładka skóra na zawsze!

  od 15 minut

  od 99 PLN

PLACÓWKI, W KTÓRYCH WYKONYWANY JEST ZABIEG

CO DAJE DEPILACJA LASEROWA LIGHTSHEER?

Po depilacji laserowej LightSheer nasze ciało stanie się gładkie na zawsze. W przeciwieństwie do bolesnej depilacji woskiem lub depilatorem pozbędziemy się problemu wrastających włosków. Z zabiegu depilacji laserowej LightSheer zadowolone są osoby, u których pojawia się problem podrażnienia skóry, zapalenia okołomieszkowego, wrastających włosów. Jest to bardzo popularny zabieg w naszej Klinice. STHETICA świadczy zabiegi epilacji Lightsheer w kilkudziesięciu miastach w Polsce, dzięki czemu posiadamy ogromne doświadczenie i potrafimy uzyskać najlepsze efekty u każdego z naszych Pacjentów.

NA CZYM POLEGA DEPILACJA LASEROWA LIGHTSHEER?

Na wstępie każdy z Pacjentów powinien zapoznać się z dwoma terminami, które używane są często zamiennie, niejednokrotnie będąc mylone ze sobą nawzajem. Depilacja - usuwanie owłosienia tymczasowe (np. woskiem, depilatorem). Epilacja - usuwanie owłosienia permanentne, na całe życie (np. laserem diodowym Lightsheer). Laser diodowy LightSheer, za pomocą wiązki światła o dużej energii trwale niszczy cebulkę włosa, powodując, iż włos w tym miejscu już nie odrośnie. Podczas jednego zabiegu depilacji laserowej LightSheer niszczonych jest około 30 % włosów czyli tych, które znajdują się aktualnie w fazie aktywnego wzrostu – anagenu. Pozostałe włosy nie są w tej chwili czułe na światło lasera, należy wówczas poczekać aż wejdą w fazę anagenu, czyli ok 4-6 tygodni i wówczas należy wykonać kolejny zabieg depilacji laserowej LightSheer. To właśnie dlatego, powtarzając zabieg kilkukrotnie, udaje nam się w końcu "wyłapać" wszystkie włosy w fazie anagenu - i usunąć je permanentnie. Niszczenie cebulki włosa przez światło lasera jest możliwe dzięki temu, iż energia z wiązki światła pochłaniana jest przez znajdującą się w cebulce melaninę. Zatem najłatwiej i najszybciej są usuwane włosy posiadające ciemny barwnik czyli włosy czarne, brązowe, ciemny blond.

Około 95% włosów zostaje usuniętych po mniej więcej czterech zabiegach, jednak ostateczny efekt zależny jest od indywidualnego typu skóry.

Liczba koniecznych zabiegów dla uzyskania trwałego i znaczącego efektu jest ustalana indywidualnie w zależności od pacjenta i miejsca zabiegu. Większość pacjentów wymaga 4-6 zabiegów, by uzyskać trwałą, praktycznie całkowitą epilację. W tym miejscu należy podkreślić różnicę pomiędzy laserem diodowym oraz urządzeniem IPL, które często reklamują się jako "lasery usuwające owłosienie". IPL to urządzenie generujące silną wiązkę światła, które osłabia włos lecz nie ma wystarczającej mocy aby zniszczyć go doszczętnie. Nasi Pacjenci często podchodzą bardzo nieufnie do oferowanych przez nas zabiegów laseroterapii, właśnie ze względu na fakt, iż korzystali w przeszłości z usuwania (osłabiania) włosów metodą IPL. Jest to rodzaj zabiegu, który pozwala pozbyć się problemu rosnących włosów na dłuższy czas, lecz nie na stałe. W przeciwieństwie do depilacji laserowej Lightsheer, która niszczy włosy permanentnie. Jeżeli w przeszłości korzystaliście Państwo z zabiegów usuwania owłosienia i włosy odrosły - najprawdopodobniej zabiegi były wykonane przy pomocy urządzenia IPL lub niewprawnego operatora. Zapraszamy serdecznie na konsultację - postaramy się zmienić Państwa opinię i udowodnić, że laser diodowy usuwa włosy na całe życie.

DLA KOGO JEST DEPILACJA LASEROWA LIGHTSHEER?

Depilacji laserowej LightSheer może poddać się tak naprawdę każdy, o ile nie stwierdzono u niego któregoś z niżej wymienionych przeciwwskazań. Depilować można każdą partię ciała, z wyjątkiem okolic oczodołów, gdyż grozi to ryzykiem uszkodzenia wzroku.

PRZECIWWSKAZANIA

● Ciąża, karmienie piersią
● Aktywne choroby nowotworowe (przebyte – po konsultacji lekarskiej)
● Depilacja woskiem, pęsetą, depilatorem do 4 tygodni przed zabiegiem
● Świeża opalenizna w miejscu wykonywania zabiegu - minimum 4 tygodnie od ostatniej ekspozycji na słońcu lub solarium
● Infekcje wirusowe, bakteryjne, grzybicze w miejscu wykonania zabiegu (np.: aktywna opryszczka, kurzajka )
● Choroby autoimmunologiczne (np. SM, bielactwo, łuszczyca, rybia łuska)
● Epilepsja (padaczka)
● Antybiotyki - 2 tygodnie od ostatniej dawki
● Retinoidy - 6 miesięcy od ostatniej dawki
● Leki/suplementy diety zawierające : skrzyp polny, dziurawiec, serdecznik, bratek, nagietek, szałwia, pokrzywa, rumianek - 2 tygodnie od ostatniej dawki
● Kosmetyki zawierające wysokie stężenie witamin A, E, C oraz retinolu
● Stosowanie samoopalaczy, bronzerów, betakarotenu doustnie
● Peeling 1 tydzień przed zabiegiem
● Włosy rude, siwe, blond w miejscu zabiegu stanowią przeciwwskazanie z uwagi na brak lub małą skuteczność zabiegu

PRZED ZABIEGIEM

Prosimy o dokładne zapoznanie się z wyżej wymienionymi przeciwwskazaniami w razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu

Dzień przed zabiegiem prosimy o dokładne ogolenie maszynką jednorazową miejsca poddawanego zabiegowi (uważając na podrażnienie skóry). Przed pierwszym zabiegiem zalecamy pozostawienie małej powierzchni (około 1cm2) z nieogolonym włosem w celu dobrania odpowiednich parametrów zabiegowych

Bezpośrednio przed zabiegiem na obszar poddawany depilacji laserowej LightSheer nie powinny być nakładane: balsamy(głównie brązujące, z rozświetlającymi drobinkami), podkłady rozświetlające i antyperspiranty.

PO ZABIEGU

Naturalnym objawem po zabiegu jest czasowy obrzęk i/lub zaczerwienienie depilowanego obszaru skóry oraz/lub strupki. Wszystkie objawy powinny ustąpić maksymalnie po kilku dniach. W tym czasie należy skórę traktować delikatnie:
● myć delikatnym żelem
● nie stosować dezodorantów i antyperspirantów bezpośrednio po zabiegu (jeśli depilacja dotyczyła pach)
● stosować zasypkę, krem lub maść Alantan Plus albo Bepanthen czy Dermopanthen
● delikatnie skórę osuszać, nie trzeć, nie drażnić w innym sposób
● preparaty o działaniu złuszczającym wprowadzać po 2 tygodniach od zabiegu
● Opalanie jest bezwzględnie przeciwwskazane do 4 tygodni po zabiegu. W tym okresie należy stosować kremy z filtrami anty-UVA i B z filtrem 50
● Kolejne zabiegi należy wykonywać w odstępach od 6 do 12 tygodni

DEPILACJA LASEROWA LIGHTSHEER DUET
Obszar ciała Cena
Nogi + Pachy + Bikini Promocyjna cena 779PLN!
Ramiona 189 PLN
Przedramiona+ ramiona 299 PLN
Przedramiona+ramiona+dłonie 369 PLN
Dłonie 129 PLN
Brzuch 219 PLN
Linia brzucha 99 PLN
Bikini (pachwiny) 219 PLN
Bikini (całkowite) 269 PLN
Bikini (całkowite) + szpara pośladkowa 319 PLN
Bikini Całkowite+pachy 449 PLN
Szpara pośladkowa 149-199 PLN
Pośladki + szpara pośladkowa 300 PLN
Pośladki 250 PLN
Nogi (całe) 469 PLN
Nogi+ stopy 499 PLN
Uda 259 PLN
Łydki 259 PLN
Stopy 149 PLN
Wąsik 99 PLN
Broda 99 PLN
Linia żuchwy 99 PLN
Wąsik + broda 199 PLN
Szyja 169 PLN
Baki 99 PLN
Policzki 159 PLN
Cała twarz 319 PLN
Uszy 99 PLN
Skroń 99 PLN
Kark 169 PLN
Plecy 319 PLN
Plecy+kark 399 PLN
Sutki 99 PLN
Klatka Piersiowa 219 PLN
Klatka piersiowa+brzuch 349 PLN
Pachy 189 PLN
Przedramiona 189 PLN

TECHNOLOGIA

Laser LightSheer DUET posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA, honorowany na całym świecie oraz certyfikaty odpowiednich instytucji europejskich, w tym ISO 9001. LightSheer Duet to urządzenie medyczne.

LightSheer to laser diodowy emitujący wiązkę promieni świetlnych o określonej długości fali. Energia emitowana przez laser jest selektywnie pochłaniana przez barwnik skóry i włosów (melaninę), a następnie przekształcana w energię cieplną. Energia cieplna powoduje podgrzanie mieszka włosowego i jego trwałe zniszczenie. Wiązka światła emitowanego przez laser jest dobrana w taki sposób, aby poprzez podgrzanie mieszka „zepsuć” zarodek włosa, nie uszkadzając przy tym okolicznych tkanek.

Uszkadzane komórki mieszka leżą na głębokości ok. 1-3 mm w głębi skóry. Wystarczający do ich zniszczenia wzrost temperatury wymaga czasu 0.2-1 sek., a chłodzenie aktywne dzięki zastosowaniu szafiru pozwala utrzymać skórę w bezpiecznej temperaturze. Energia wytwarzana przez laser jest absolutnie bezpieczna dla człowieka i nie wpływa na funkcje organizmu.

Działanie lasera LightSheer Duet opiera się na pracy dwóch głowic: mniejszej o wymiarach 9mm x 9mm oraz większej 22mm x 35mm. Mniejsza głowica wykorzystywana jest do depilacji niewielkich i trudno dostępnych miejsc na ciele, natomiast większa idealnie nadaje się do laserowego usuwania owłosienia większych powierzchniowo partii, tj. nóg, pleców czy brzucha. Taka konstrukcja lasera umożliwia depilację skóry w 3x krótszym czasie, z jeszcze większą dokładnością i precyzją. „Epilacja” w przeciwieństwie do tradycyjnej „depilacji” redukuje owłosienie trwale. Zabieg depilacji laserowej LightSheer umożliwia pozbycie się zbędnego owłosienia z wybranych obszarów ciała na całe życie i jest najskuteczniejszym zabiegiem na rynku.

Wypełnij formularz, a my niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Nasz kosmetolog czeka na Ciebie w naszej Klinice i pomoże Ci w doborze odpowiedniego zabiegu dla Twoich potrzeb.

KONSULTACJA

TOP